دستگاه بازرسی ایکس ری قابل حمل

دستگاه بازرسی ایکس ری قابل حمل

دستگاههای بازرسی ایکس ری قابل حمل

دستگاههای بازرسی ایکس ری در حال حاضر جزو الزامات  امنیتی جهت ساختمانها و مکانهای حساس میباشند این دستگاهها که در ابعاد و اندازه های مختلف بر حسب نیاز کاربر ارائه میشود بصورت ثابت در ورودیها نصب شده و مورد بهره برداری قرار میگیرد.

ولی در بسیاری مواقع نیاز کاربر بهره برداری از دستگاهی است که امکان تصویربرداری ایکس ری در هر نقطه ای برای او فراهم شود. بطور مثال کارشناسان تشخیص مواد خطرناک در نقطه ای به یک جسم مشکوک میشوند در این حالت بهترین کار تصویربرداری از بسته مشکوک جهت شناسائی دقیق خطر و یا تهدیدات است.

و یا فرض کنیم در نقطه ای مامورین امنیتی میخواهند لاستیک یک خوردرو و یا بخشی از یک محموله را مورد بازبینی قرار دهند.

دستگاههای ایکس ری دستی و قابل حمل برای این موارد ساخته شده است .

دستگاههائی که بسیار سبک بوده و امکان تصویربرداری بصورت بی سیم را برای کاربر فراهم می آورد و کاربر با استفاده از کامپیوتر قابل حمل خود و یا یک تبلت میتواند ضمن بازبینی بسته مشکوک نسبت به ارزیابی محتویات داخل آن اقدام نماید.

دستگاههای ایکس ری قابل حمل در حال حاضر یکی از ارکان تجهیزات مورد نیاز امنیتی میباشد. 

شرکت پیمان گزاران در راستای فعالیت خود در حوزه های امنیتی مفتخر است که در حال حاضر یکی از بروز ترین و  کاراترین دستگاهها را در این حوزه جهت استفاده کنندگان ارائه میدهد.

این دستگاهها ضمن بهره مندی از تمامی مشخصات فنی مورد نیاز کاربر با مناسب ترین قیمت ارائه میشود.

مهر 18, 1395

دستگاه ایکس ری قابل حمل مدل PG-HH7105-120KV

دستگاه مدل PG-HH7105-120KV  با یک ژنراتور قدرتمند و بسیار سبک مناسب برای کاربردهای امنیتی و تصویربرداری در هر نقطه با قیمت مناسب و نرم افزار توانمند […]
ثبت سفارش
فارسی