فلزیاب دستی
فلزیاب دستی

 

 

 فلزیاب دستی

Hand Held Metal Detector

فلزیاب دستی یکی از ابزارهای اصلی جهت مراکز امنیتی و حفاظتی میباشد. 

این دستگاهها ( فلزیاب دستی و یا راکت های دستی ) به پرسنل امنیتی این اجازه را میدهد تا با حفظ حرمت انسانها بدون دخالت دست بالاترین ضریب امنیتی را ایجاد نمایند.

در حقیقت این دستگاهها بعنوان بخشی جدائی ناپذیر از تجهیزات امنیتی همراه با گیت های ثابت در کنترل رفت و آمد بسیار حائز اهمیت است.

شرکت پیمان گزاران بسیار مفتخر است تا با ارائه مدرنترین و مناسب ترین سیستم بازرسی فردی این امکان را برای شما فراهم می آورد تا کالائی با کیفیت و پایداری بسیار بالا تحویل بگیرید.   این دستگاه  منحصر به فرد به شما اجازه می دهد تا به طور کامل یک فرد را  در حالی که دست خود را دور از بدن او قرار داده اید باتمام ملاحظات امنیتی و بدون خطا بازرسی نمائید. 

 شرکت پیمان گزاران ارائه کننده انواع فلزیاب دستی همراه با شارژر و  باطری قابل شارژ در ایران بوده و دارای مجوز رسمی تولید از وزارت صنعت و معدن و تجارت جهت دستگاههای فوق میباشد. کلیه دستگاههای فوق با یکسال گارانتی تعویض در دسترس مشتریان خواهد بود. 

  • فلزیاب دستی مدل Model S3-1205 فلزیاب دستی مدل S3-1205 یک سیستم بسیار مناسب جهت آشکارسازی انواع فلزات با دوام و کیفیت بالا  بیشتر
  • Handheld Metal Detector S3-1203 دستگاه فلزیاب دستی مدل S3-1203 با قابلیت تشخیص همه انواع فلزات – بسیار سبک و توانمند با قیمت بسیار مناسب قابل استفاده در کلیه اماکن حفاظتی و امنیتی     بیشتر

ارژن hp سرور سرور اج پی خدمات ساختمانی گفتار درمانی