فلزیاب دستی

Hand Held Metal Detector

فلزیاب دستی یکی از ابزارهای اصلی جهت مراکز امنیتی و حفاظتی میباشد. 

این دستگاهها ( فلزیاب دستی و یا راکت های دستی ) به پرسنل امنیتی این اجازه را میدهد تا با حفظ حرمت انسانها بدون دخالت دست بالاترین ضریب امنیتی را ایجاد نمایند.

در حقیقت این دستگاهها بعنوان بخشی جدائی ناپذیر از تجهیزات امنیتی همراه با گیت های ثابت در کنترل رفت و آمد بسیار حائز اهمیت است.

شرکت پیمان گزاران بسیار مفتخر است تا با ارائه مدرنترین و مناسب ترین سیستم بازرسی فردی این امکان را برای شما فراهم می آورد تا کالائی با کیفیت و پایداری بسیار بالا تحویل بگیرید.   این دستگاه  منحصر به فرد به شما اجازه می دهد تا به طور کامل یک فرد را  در حالی که دست خود را دور از بدن او قرار داده اید باتمام ملاحظات امنیتی و بدون خطا بازرسی نمائید. 

 شرکت پیمان گزاران ارائه کننده انواع فلزیاب دستی همراه با شارژر و  باطری قابل شارژ در ایران بوده و دارای مجوز رسمی تولید از وزارت صنعت و معدن و تجارت جهت دستگاههای فوق میباشد. کلیه دستگاههای فوق با یکسال گارانتی تعویض در دسترس مشتریان خواهد بود. 

فروردین 17, 1400
فلزیاب دستی مدل PG-160

دستگاه فلزیاب دستی مدل PG-160

فلزیاب دستی مدل PG160 یک دستگاه با کارائی و دوام بالا  جهت تشخیص ذرات کوچک فلز همراه و داخل بدن
اسفند 4, 1398
فلزیاب دستی مدل PG150

فلزیاب دستی مدل PG150

فلزیاب دستی مدل PG150 یک دستگاه منحصربفرد جهت تشخیص ذرات کوچک فلز همراه و داخل بدن [h1 color=” “]فلزیاب دستی مدل PG-150 [/h1]
آذر 8, 1393
فلزیاب دستی

فلزیاب دستی مدل Model PG-1205

فلزیاب دستی مدل PG-1205 یک دستگاه بسیار مناسب جهت آشکارسازی انواع فلزات با دوام و کیفیت بالا 
آبان 18, 1393

Handheld Metal Detector S3-1203

دستگاه فلزیاب دستی مدل S3-1203 با قابلیت تشخیص همه انواع فلزات – بسیار سبک و توانمند با قیمت بسیار مناسب قابل استفاده در کلیه اماکن حفاظتی و امنیتی   […]
ثبت سفارش
فارسی