گیت های بازرسی فلزیاب فردی

[h1 color=” “]گیت های بازرسی فردی [/h1]

در دنیای امروز امنیت یکی از شاخصه های اعتبار هر کشوری است  و توان امنیتی بدون استفاده از تکنولوژی های برتر روز ممکن نمیباشد.

و در این میان ضمن احترام به انسانها و حفظ شأن آنها  باید بالاترین ضریب امنیتی را برای محل خود ایجاد نمائید.

شرکت پیمان گزاران با بیش از 20 سال تجربه در ارائه و تولید محصولات فوق بسیار مفتخر است تا همگام با آخرین تکنولوژی روز دنیا – مدرنترین سیستم های تشخیص فلز را در کشور ارائه  نماید.شرکت پیمان گزاران دارای پروانه تولید از وزارت صنعت – معدن و تجارت در خصوص تولید انواع فلزیاب های دستی و دروازه ای در ایران بوده و توانسته اعتماد مشتریان را در این خصوص جلب نماید. 

دستگاههای تولید این شرکت فوق دارای تأئیدیه از آزمایشگاههای تحت نظارت اداره استاندارد در ایران بوده و در حال حاضر با دو سال گارانتی کامل در ایران عرضه میگردد.

کیفیت بسیار بالا – ترکیب ساختاری بسیار مدرن و بهره گیری از بهترین مواد و تجهیزات در ساخت این دستگاهها – رضایت بالای مشتریان را ایجاد کرده است.  با اخذ گواهینامه بین المللی CE بزودی کلیه محصولات این شرکت با آرم CE  ارائه خواهد شد. 

کلیه تجهیزات و دستگاههای بازرسی ایکس ری فلزیاب های ثابت وفلزیاب های  دروازه ای  همچنین راکت های فلز یاب دستی برای تمامی افراد و همچنین بیماران قلبی  و خانمهای باردار بی خطر میباشد.

 

ثبت سفارش
فارسی