تصویربرداری از زیر خودرو

تصویربرداری از زیر خودرو

تصویربرداری از زیر خودرو

با گسترش فنآوریی های نوین و نفوذ تروریسم ها به حریم های حفاظتی نیازمندیهای امنیتی هر روز فراتر میشود.

تنها بکارگیری دوربین ها و حفاظ های کنترلی جوابگو نیست و باید با نگاهی دقیق بتوان کلیه ورود و خروج ها را کنترل نمود.

بکارگیری تجهیزات تصویربرداری ایکس ری جهت خودرو ها و کامیون ها در مدخل ورودی یکی از بهترین و کارآمدترین روش ها است ولی قیمت این سیستمها بسیار بالاست و جهت مداخل ورودی و خروجی باید بیش از 5/1 میلیون دلار هزینه کرد.

در بسیاری از موارد امکان چنین هزینه ای وجود ندارد و اصولا" نگاه امنیتی در این موارد آنقدر عمیق نیست .

سیستم تصویربرداری زیر خودرو یک سیستم کامل میباشد که با بهره گیری از المانهای غیر فعال و دوربین های بسیار پیچیده و مدرن و با کمک یک کامپیوتر مرکزی به شما این امکان را میدهد تا یک تصویر با کیفیت بسیار بالا و بصورت یکپارچه از زیر خودرو و یا کامیون در اختیار شما قرار دهد.

این تصویر که همراه با شماره خودرو و تصاویری با زاویه های مختلف از خودرو در آرشیو سیستم ذخیره میشود ضمن عملکرد هوشمند خود به شما این امکان را میدهد تا هر گونه جاسازی در زیر را خودرو را بدقت مورد شناسائی قرار داده و سیستم خود را بسیار امن نمائید.

شرکت پیمان گزاران بسیار مفتخر است تا با ارائه مدرنترین سیستم تصویربرداری زیر خودرو با کیفیت و دقت بسیار بالا که امکان بزرگنمائی با کیفیت بالا را نیز دارا است توانمندی شما را در ایجاد امنیت هر چه بیشتر بالاتر ببرد.

 

مرداد 31, 1395

سیستم تصویربرداری از زیر خودرو مدل PG-1105

سیستم مدل PG-1105 وسیله ای بسیار پیشرفته برای تصویربرداری از زیر خودرو با کیفیت  بالا و نرم افزاری بسیار قدرتمند  تصویربرداری از زیر خودرو مدل PG-1105
ثبت سفارش
فارسی