تجهیزات بازرسی چمدان و بارهای مسافری
تجهیزات بازرسی چمدان و بارهای مسافری

تجهیزات بازرسی ایکس ری  جهت چمدان و بارهای مسافری

Baggage and Parcel Inspection  بازرسی چمدان و  بارهای مسافری

در دنیایی که سرعت و بهره وری حرف نخست را می زند، تجهیزات بازرسی و تصویربرداری ایکس ری از بار و وسایل مسافرین  در ترمینالهای مسافری و فرودگاهها جزو الزامات امنیتی می باشد.

بازبینی بارهای بزرگ بسیار حائز اهمیت است زیرا هم در گمرکات لازم است تا دقت در تمامی اقلام صورت پذیرد و هم در بارهای هوائی و بارهای مسافرین در ترمینالهای دریائی و زمینی در مرزهای کشور – بالاخص که این مکانها همیشه می تواند یک تهدید محسوب شود.

از اینرو شرکت پیمان گزاران با ارائه مدرنترین تجهیزات  بازرسی  ایکس ری چمدان و بارهای مسافری توانائی شما را در بازبینی هر چه بهتر و بیشتر بالا می برد.

تجهیزات ایکس ری ساخت این گروه با کیفیت و کارائی بالا در اختیار شما میباشد.

با تکنولوژی جدید شما قادرید تا تصاویری با کیفیت دریافت کرده و در صورت وجود هرگونه مواد مخدر و مواد منفجره با علائم هشداری اپراتور را مطلع نماید.
شرکت پیمان گزاران پیشرو ارائه مدرنترین تجهیزات تصویربرداری در ایران همه نیازهای شما را با بالاترین کیفیت  برآورده می سازد.

 

  • X-Ray Model 8585-160KV , 100100-160KV , 100100-180KV دستگاه ایکس ری با دهانه ورودی 100×100  و 85×85سانتی متر  شرکت پیمان گزاران با قابلیت تشخیص مواد مشکوک به مواد منفجره و مواد مخدر با اعلان صوتی و هشدار تصویری با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب جهت ایستگاههای بار و مراکز امنیتی و فرودگاهها     بیشتر
  • X-Ray HI SCAN 100100 & 9075 Series دستگاه ایکس ری با دهانه ورودی 100×100 سانتی متر  ساخت شرکت Smith Detection  آلمان یکی از پیشرفته ترین سیستم های تصویربرداری در جهان است که در بسیاری از فرودگاهها و مراکز امنیتی در ایران مورد استفاده قرار میگیرد. بیشتر
  • X-Ray Rapiscan Model 628XR ایکس ری مدل 628XRری ایکس ری مدل 628XR دستگاه ایکس ری مدل 628XR     دستگاهی با طراحی بسیار پیشرفته  جهت برای فرودگاهها – اسکله های دریائی – گمرکات و پایانه های بار  . بیشتر
ارژن hp سرور سرور اج پی خدمات ساختمانی گفتار درمانی